fbpx

Skontaktuj sie z nami

W czym możemy Ci pomóc? Napisz, lub skorzystaj z formularza poniżej. Jesteśmy tu dla Ciebie.

HERLA Sp. z o.o.
Pojezierska 90,
91-341 Łódź, POLSKA

REGON: 364322227
NIP: 7272801166
KRS: 0000615670

tel.: +48 691 917 988
e-mail: herla@herla.eu

Produkty / zamówienia /
Obsługa klienta: herla@herla.eu

Współpraca / Partnerstwo:
wspolpraca@herla.eu

PR:
pr@herla.eu

Kariera:
kariera@herla.eu


Administrator danych osobowych

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY DOTYCZĄCY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych przy wymianie korespondencji e-mail, formularza kontaktowego lub w plikach cookies jest HERLA Sp. z o.o.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, a także prawo ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.

Dane będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora opisanego poniżej – przez czas niezbędny do realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora, w tym zakresie nie dłużej jednak niż do czasu uznania za uzasadniony szczególną sytuacją Państwa sprzeciw.

Podstawą przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na zapewnieniu komunikacji z kontrahentami i potencjalnymi kontrahentami oraz innymi osobami, na zapewnieniu prawidłowego działania strony oraz na realizacji celów statystycznych. Państwa dane mogą być przetwarzane również w celu udzielania odpowiedzi na Państwa zapytanie z formularza kontaktowego.

Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być: kontrahenci świadczący usługi na rzecz Administratora w zakresie IT.

Przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas i naszych kosmetykach, napisz lub zadzwoń:
+48 691 917 988
herla@herla.eu

HERLA Sp. z o.o.

ul. Pojezierska 90,
91-341 Łódź,
POLSKA


www.herla.eu