Marka HERLA

HERLA to marka luksusowych kosmetyków o działaniu pielęgnacyjnym, łącząca najnowsze osiągnięcia naukowe z bogactwem najcenniejszych naturalnych składników, pomagająca kobietom w osiągnieciu harmonii pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym pięknem. Została stworzona specjalnie z myślą o kobietach, które cenią sobie autentyczność, pragną wydobyć swoje prawdziwe piękno w sposób zgodny z naturą.

Kosmetyki HERLA otulą Twoje ciało zapachami i pobudzą Twoją wyobraźnię. Zapewnią chwile pełne relaksu, uwolnią od napięć i stresów. Podaruj sobie taką chwilę na co dzień.

Luksus jakości kosmetyków HERLA jest rezultatem połączenia najnowszych osiągnięć biotechnologii wraz ze specjalnie  wyselekcjonowanymi i innowacyjnymi składnikami aktywnymi.

Priorytetem marki jest realizacja potrzeb kobiet, które są symbolem piękna, seksualności, zmysłowości i zasługują na to, co najlepsze.

Wykorzystanie unikalnych surowców naturalnych, pochodzących z najdalszych zakątków świata,  pozwala na tworzenie kosmetyków biozgodnych, które swoją budową i funkcją są maksymalnie zbliżone do substancji zawartych w naszej skórze. Kosmetyki HERLA są bezpieczne, oparte na wyrafinowanych kompozycjach składników, wykorzystujących w pełni hojność natury, aby wspomóc naturalne piękno naszej skóry.

Dodatkowym atutem produktów marki HERLA jest wyróżniający się elegancki design opakowań. HERLA dba o indywidualne potrzeby każdej z nas bez względu na kolor skóry, wiek czy pochodzenie.

HERLA wchodzi na rynek jako nowa, świeża marka, której filozofię budujemy od podstaw. Dzięki temu możemy ją wpisać w równie nowatorskie trendy, jakie dopiero kształtują się na arenie społecznej i konsumenckiej, a które już za chwilę staną się najbardziej pożądanymi trendami, definiującymi filozofię życia ludzi na całym świecie. Trent Be More Human – to jeden z kierunków w którym chcemy prowadzić markę HERLA jako produkt, stający się usposobieniem „Luksusu Jakości” dla świadomych, naturalnych oraz nowoczesnych kobiet, ceniących prawdę.

Elegancki design opakowań.
Uczciwe podejście do produktu.
Dla kobiet wymagających najwyższej jakości.
Naturalność połączona z technologią.
Bogaty skład kosmetyków.
Luksus jakości.

 

 

HERLA to kosmetyki zarówno do codziennej pielęgnacji jak i do profesjonalnych zabiegów SPA, dzięki którym poczujesz się piękna. Nasze kosmetyki produkowane są ze specjalnie wyselekcjonowanych naturalnych składników które gwarantują naturalny efekt piękna. HERLA rozumie kobiety , ich złożoną naturę i  pomaga im czuć się szczęśliwą we własnej skórze. W prosty sposób podkreśla twoje atuty i wydobywa z ciebie naturalne piękno. Kluczem dla marki HERLA jest dzielenie się tym, co jest najlepsze.

Dołącz do świata HERLI

W Świecie HERLI na bieżąco będziemy Państwa informować o nowościach oraz ciekawostkach związanych z Marką HERLA. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco wydarzeń związanych z marką. Zapraszamy również do wpisania się na naszą listę mailingową.

Przejdź do Świata HERLI

OPINIA EKSPERTA

Kosmetyki przyjazne skórze oraz środowisku stanowią, w dzisiejszych czasach, nie lada wyzwanie dla rynku kosmetycznego. Wielu producentów deklaruje naturalność oraz ekologiczność wytwarzanych produktów, co nie koniecznie odzwierciedla ich rzeczywiste składy recepturalne.

Podczas współpracy z Laboratorium Badawczo-Rozwojowym HERLA przekonałam się o wiarygodności osób odpowiedzialnych za tworzenie strategii produktowej firmy, opierającej się na zaawansowanych technologiach oraz wyrafinowanych surowcach kosmetycznych wpisujących się w panujący kanon globalnej eko-naturalności. Niewiele marek PREMIUM łączy w sobie luksus z najwyższą jakością produktu oraz blisko 95% naturalnością jego składników aktywnych. Brak szkodliwych substancji konserwujących w produktach kosmetycznych HERLA (filozofia Paraben Free) zapewnia bezpieczeństwo ich stosowania oraz świadczy o wysokiej świadomości osób tworzących markę w zakresie globalnych tendencji oraz priorytetów przemysłu kosmetycznego.

dr inż. Magdalena Sikora
Adiunkt, Kierownik Studiów Podyplomowych Studium Kosmetologii” Opiekun kierunku studiów II stopnia „Technologia kosmetyków”, Politechnika Łódzka

ZOBACZ NASZE PRODUKTY

OPINIA EKSPERTA

HERLA jako marka premium daje możliwość wyboru produktów powstających w oparciu o szczerość, autentyczność i zaawansowaną wiedzę naukową. Dzięki rosnącej świadomości społecznej coraz chętniej sięgamy dziś po kosmetyki bazujące na nowoczesnych kompleksach roślinnych i innowacyjnych technologiach. Poszukiwanie nowych rozwiązań i koncepcji daje szansę na tworzenie produktów spełniających cechy nowoczesnego kosmetyku, będących bezpieczną i skuteczną alternatywą dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Jednym z największych wyzwań kosmetologii XXI wieku jest opracowanie formuł gwarantujących skuteczne i szybkie działanie produktu. W kosmetykach marki Herla udało się osiagnąć natychmiastowe działanie, dzięki zwiększeniu biodostępności i przenikania składników aktywnych do głębszych warstw naszej skóry. Laboratorium Badawczo-Rozwojowe Herla opracowało unikalne receptury, a skuteczność stosowanych kompleksów roślinnych została potwierdzona badaniami aplikacyjnymi. Promotory przenikania, nowoczesne nośniki i biozgodna baza kosmetyczna  wpływają na zwiększenie przepływu substancji czynnych przez warstwę rogową naskórka i zapewniają efektywne wykorzystanie ich potencjału. Zaawansowane kosmetyki Herla zostały tak zaprojektowane, aby promować przenikanie substancji aktywnych i jednocześnie zapewniać ciągłość bariery naskórkowej, która chroni nas przed negatywnym wpływem zewnętrznych czynników środowiskowych.

Przyjemna konsystencja kosmetyku, doskonała wchłanialność, efekt jedwabistej i rozświetlonej skóry, a także kuszące i silnie pobudzające zmysły aromaty, zapewniają niezwykły komfort użytkowania. Herla to uosobienie „luksusu jakości” dla świadomych, naturalnych i nowoczesnych kobiet.

 

mgr farm. Magdalena Bulska

Specjalista ds. obsługi nauki i dydaktyki, Katedra i Zakład Biofarmacji, Wydział Farmaceutyczny, Uniwersytet Medyczny w Łodzi

ZOBACZ NASZE PRODUKTY